Malezya Yardım Etkinliği

Malezya Yardım Etkinliği

2020 kesinlikle tersinden uyanmış gibi. Yıkıcı COVID-19 sağlık krizinin yanı sıra küresel ekonomik sorun ile mücadele devam ediyor ve işsizlik oranları giderek artıyor. Ülke çapındaki sokağa çıkma yasakları nedeniyle işini kaybeden insanlar şu anda en savunmasız olanlar. 

Malezya'da, birçok aile işsiz kaldıkları için maddi destek arıyor. FBS bu adaletsizliğe kayıtsız kalamadı ve Kuala Lumpur'daki PPR Kampung Baru Hava Panas topluluğunun üyelerine yardım etmeye karar verdi. 

Malezya Küresel Barış Misyonu (GPM) ile birlikte, bu durumdan etkilenen ailelere 80 gıda paketi toplamak için Yardım için İşlem promosyonu ile toplanan fonların bir kısmını kullandık. 30 Nisan'da, insanların daha güzel yarınlara umutla bakmaları için kapı kapı dolaşıp yardım dağıttık. Her kutu 100 MYR değerindeydi ve pirinç, erişte, un, tahıllar, sardalye ve buna benzer ihtiyaçları içeriyordu.  

FBS, bölgede buna benzer daha fazla etkinlikler planlıyor. Bu yüzden, eğer şuan zorda olan aileler hakkında bilginiz varsa, lütfen bize bildirin. 

Katkınız için hepinize teşekkür ederiz ve daha fazla organizasyonlar için bizi izlemeye devam edin. Küresel toparlanma ve daha parlak bir gelecek için bu işin içindeyiz.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Takım Ruhunu Hissedin

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera