Endonezya için Sağlık Malzemeleri

Endonezya için Sağlık Malzemeleri

Bildiğimiz gibi dünya sadece birkaç hafta içinde değişti. Özgürlük, güvenlik ve refah, yeni CoViD-19 virüsü yüzünden tehlikeye girdi. Ayrıca işsizlik, ticari iflaslar, finans piyasalarında türbülans gibi dramatik sosyal ve ekonomik sonuçlara da yol açtı. Tüm bu sefaletin yanı sıra, koronavirüs için yardımcı olan hastaneler ve doktorlar kişisel koruyucu ekipman (KKE) eksikliğine sahip. 

FBS küresel felakete kayıtsız kalamaz ve en savunmasız bölgelere yardım etmeye hazır. Endonezya ile başladık ve KKD'yi Doğu Java'daki sağlık kurumlarına gönderdik: Sorung Hastanesi, Pratama Kliniği ve Bandung'daki Santo Borromeus Hastanesi, Karawang'daki Bayu Karta Hastanesi, Tasikmalaya Halk Sağlığı Merkezi. Plan, Java'daki diğer şehirlere daha fazla maske, eldiven, KKD dağıtmak.

Virüsün aşırı bulaşıcı olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, ekibimiz CoViD-19 eğrisini düzleştirmek için Bandung'un Kiaracondong alt bölgesinde dezenfeksiyon prosedürüne fon yatırdı. Sıvı dezenfektanlar veya eldivenler alamayan insanların sokaklarda daha güvenli hissedeceklerini umuyoruz. 

Sosyal mesafe, evde kalma ve karantina dönemlerinde, mevcut sağlık krizinin kurbanları ile sempatiyle birleşelim. Birlikte alışık olduğumuz dünyayı geri getireceğiz!

Photo gallery

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Takım Ruhunu Hissedin

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera